Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nevysvětlitelný záznam

(Angie1179, 6. 2. 2019 18:30)

https://www.youtube.com/watch?v=4K1LKI6PxdE
Zajímalo by mne, jaké logické vysvětlení má tento úkaz natočený na mobilní telefon. Celý záznam měl asi 5 minut, ale podivné bílo-modré světlo se ukázalo po pár vteřinách záznamu. Světlo změní směr i rychlost.
Záznam byl pořízen asi kolem půl třetí ráno, původní záměr byl pořízení byl hluk u sousedů, který stejně není slyšet. Jedná se o rodinný dům, novostavbu v dříve neobydlené části obce (podle záznamů v katastru).
Video pořídila matka mého přítele video není nějak upravováno od původní verze (viděla jsem originál na mobilním telefonu) je pouze zkráceno. Další je její tvrzení, že už bez nahrávání dva dny po tomto zaznamenání toto světlo záměrně hledala a prý jej na maličký okamžik spatřila v rohu místnosti.
Hmyz, auto ani pouliční lampa to být nemůže, ale prosím to posuďte sami.
Děkuji za možnost logického vysvětlení.

Kelskiree

(Kelskiree, 29. 1. 2019 8:28)

daniel.krob@centrum.cz

(Daniel, 9. 1. 2019 11:14)

Dobrý den, tak se velice omlouvám za zmatky protože seznam email mi technicky moc nefunguje. Ale jestli budete mít zájem mě kontaktovat prosím, tak na daniel.krob@centrum.cz , pokud jste mi už psali na seznam email, tak mi to prosím přepošlete na centrum. Děkuji a ještě se jednou omlouvám.

Re: daniel.krob@centrum.cz

(Paranormal tým, 9. 1. 2019 11:53)

děkujeme moc za kontakt, když bude potřeba, využijeme ho.

zápach myrhy

(Vladimír, 11. 12. 2018 10:08)

Dobrý den,rád bych poprosil o malou radu.Asi měsíc po mámině smrti cítím občas zápach myrhy.Zavane a je pryč.Cítím někdy v noci studený závan u hlavy ale spíš to přisuzuji průvanu.Elektrická hračka mojí dcery se i přez naprosto vybyté baterie zapnula v průběhu noci a okolo ní se mihnul jakýsi malý šedavý stín.na druhý den jsem vzal tuto hračku do ruky a a poprosil,zda je tu někdo s námi a mohl by ji opět zapnout.Ona se zapnula,já poděkoval,že už stačí a sama se vypnula.Zkoušel jsem to znovu další den a už se to neopakovalo.Může to být až taková náhoda?

Re: zápach myrhy

(Paranormal tým, 11. 12. 2018 10:13)

Dobrý den,
náhoda je možné vysvětlení ale též zde již hraje roli opravdu možný kontakt něčeho či někoho inteligentního, kdo Vás evidentně neohrožuje, ale vykazuje snahu Vám odpovídat. Pokud tedy není kupříkladu hračka nějak vadná či na dálkové ovládání, my sami bychom jinak pro toto její chování nemohli najít nějaké jiné racionální vysvětlení. Evidentně ale vám nebezpečí nehrozí a tedy určitě pokud jde o inteligentní aktivitu, není nepřátelská.

Re: Re: zápach myrhy

(Timur, 6. 1. 2019 17:26)

nechapem odkial ste nabral ze inteligentna entita nie je nepriatelska???

Hello, admin. Your website working?

(WilliamEXOCK, 20. 12. 2018 13:14)

Hello, admin.

Interesting website, really!
But "Search" function on it doesnt work. Sad.

UFO!!! I've seen UFO!!!

P.S. Where I can get XEvil4.0 for free?
It's best captcha solver, included Google ReCaptcha.
Need it for white SEO. Thanks.

Novy dom

(Jeremi, 20. 12. 2018 8:59)

Dobry den v kupenom dome pocujeme v pivnici cudne zvuky nainstalovali sme kameru a v noci cas 00.01 bol zaznamenany svetelny luc a vyhodnotené ako energeticky zdroj pomôžte radou

Test, just a test

(AndreHab, 8. 12. 2018 20:25)

Hello. And Bye.

YouTube

(Luckpaymn, 25. 11. 2018 11:53)

https://www.youtube.com/watch?v=r7wmdgJew3k

Zdravím Vás

(Daniel, 9. 11. 2018 16:07)

Raději vám dám na sebe jiný email, je spolehlivější. daniel.krob@email.cz

Hello

(StevenWaiff, 7. 11. 2018 21:28)

Hello

Hřbitov Bláznů

(Daniel, 13. 8. 2018 13:36)

Dobrý den, mám určitou zkušenost se hřbitovem bláznů v Pražských Bohnicích. Mám něco co by mohlo vnést jasné světlo ve vaší práci. Mám zkušenost s několika entitama a to včetně Marie Tumové Reiterové. Komunikace je s nima stručnější, protože musí z něčeho čerpat tepelnou energii atˇ už z člověka, zvířete nebo nějakého elektronického přístroje. Člověk je pak unavený stejně i pak ta duše, protože se musí domáhat energie z opačné strany. A hlavně jim neříkejme duchové, je to pro ně velká urážka! Jsou to duše, entity nebo bytosti. Ovšem je špatně vůbec to, že tam ty duše vůbec jsou. Znám osvobozující a ochranný rituál, kde duše mohou jít zpátky do nadzemských sfér. Jednou jsem tam spatřil zelenookého démona. Ty oči měli tvar nějaké kočkovité šelmy. Ta nehmotná věčná existence je tak skutečná jako ten náš dočasný hmotný. Říká se, že člověk ani po smrti leckdy nemá klid a ono to tak doslova je. Všichni jsme bratři a sestry adˇ už fluidálně nebo fyzicky. Nejdůležitější je nemít strach, protože démoni se tím strachem živí, to platí i pro ty nehmotné. Pak tam jít s pokorou, úctou, s čistými pocity a myšlenkami. Ti démoni jsou vlastně padlí andělé, kteří následovali Lucifera místo Krista. Ježíš Kristus je prvorozený syn Boží. Měl jsem mnoho spánkových děkovných zjevení a to včetně matky Marie, Krista a starce s dlouhými a bílými vlasy. Zažil jsem tam mnoho krásného i děsivého. Po těchto duchovních zážitcích, si mnohem více vážím všeho, co dobrého život přináší i těch nejmenších maličkostí. Takže z nevěřícího tomáše jsem nejdřív začal věřit na život po životě až ve finále v Boha. Ono to jinak ani nejde, když člověk zažije něco takového na vlastní kůži. Jsem sice věřící ale ne tak úplně, jak by si přáli zmanipulované církve. Přeji vám mnoho štěstí v objevování reálného duchovního rozměru života a třeba někdy se můžeme domluvit na osobní návštěvě. Hezké požehnané dny vám přeji.

Re: Hřbitov Bláznů

(Paranormal tým, 18. 9. 2018 8:14)

děkujeme za příspěvek a ať se i Vám daří.

Re: Re: Hřbitov Bláznů

(Daniel, 2. 11. 2018 16:14)

Děkuji a ještě Vám musím sdělit, že používám jednoduchý osvobozující rituál a někdy i ochranný k vůli démonům. Duše posílám zpět do nadzemských sfér a dělám to moc rád a nic za to nechci. Každý z odchodu z pozemského života, budeme potřebovat zpět do duchovních měst. Dávám vám na sebe bližší kontakt: daniel.krob@centrum.cz, adˇ se vám co nejlépe daří!

Vysoké Mýto- rybník Chobot

(Jiří Sekanina, 19. 10. 2018 13:29)

Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, zda jezdíte po ČR a navštěvujete místa s paranormálním výskytem? Máme kousek od Vysokého Mýta les u rybníka Chobot. Prý zde zabili vojáky. Když sem člověk jde přes den, nic neobvyklého, ale jakmile sem půjdete v noci, je zde možné vidět různé blikající světla, postavy a zvuky kroků.

Strašidelná aplikace

(Lenka, 16. 10. 2018 11:20)

Dobrý den. Omlouvám se, můj dotaz bude hloupý, ale chci se jen ujistit, že jde o podvod. Má dcera si stáhla do mobilního telefonu aplikaci ghost hunting tools. Po chvilce mě to dost vyděsilo, ale nakonec jsem se uklidnila tím, že to určitě nemůže nahradit skutečný přístroj na měření EMF a EVP. Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů ve vaší práci.

Re: Strašidelná aplikace

(Paranormal tým, 16. 10. 2018 16:22)

aplikace monitorující elektromagnetické pole jako ghost hunting tools určitě nemohou nahradit skutečné přístroje k těmto účelům vyvinuté. Důvod je prostý... samotné mobily vyzařují silné elektromagnetické pole, které jakékoli měřiče v blízkém okruhu doslova zahltí těmito racionálními EMF výchylkami. Tedy nejde je brát jako validní zdroj dat. Spíše jsou koncipované jako "žertovné" aplikace.

Re: Strašidelná aplikace

(Paranormal tým, 16. 10. 2018 16:22)

aplikace monitorující elektromagnetické pole jako ghost hunting tools určitě nemohou nahradit skutečné přístroje k těmto účelům vyvinuté. Důvod je prostý... samotné mobily vyzařují silné elektromagnetické pole, které jakékoli měřiče v blízkém okruhu doslova zahltí těmito racionálními EMF výchylkami. Tedy nejde je brát jako validní zdroj dat. Spíše jsou koncipované jako "žertovné" aplikace.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »