Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I use translate

(itaclaws, 8. 12. 2019 20:13)

Ok. I use translate and will be good ok?

Re: I use translate

(Paranormal tým, 9. 12. 2019 7:58)

The website does not have an official translation yet, there is no time and finances. But some of our videos have official English subtitles. For example: https://www.youtube.com/watch?v=3q8q3KU3qQU&t=

Can you help me translate

(rardsleni, 1. 12. 2019 10:58)

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

foto

(Simča, 1. 11. 2019 13:13)

Dobrý den, vyfotila jsem něco, čeho jsem si opravdu nebyla vědoma, fotila jsem původně straku a kamarádka mi řekla, že na fotce je duch. Bylo to v den mých narozenin a nemám už ani mamku a babičku, které mi byly nejbližší. Mohla by to být jedna z nich, pravděpodobně i s dárkem? Děkuji za váš čas a odpověď. Simona

Re: foto

(Paranormal tým, 5. 11. 2019 9:22)

Dobrý den,
fotografie můžete poslat na náš e-mail paranormaltym@gmail.com k posouzení. Děkujeme moc, že jste napsala.

hi guys i am new on web

(rardsleni, 24. 10. 2019 19:42)

hi :) bross :)

Nevysvětlitelný záznam

(Angie1179, 6. 2. 2019 18:30)

https://www.youtube.com/watch?v=4K1LKI6PxdE
Zajímalo by mne, jaké logické vysvětlení má tento úkaz natočený na mobilní telefon. Celý záznam měl asi 5 minut, ale podivné bílo-modré světlo se ukázalo po pár vteřinách záznamu. Světlo změní směr i rychlost.
Záznam byl pořízen asi kolem půl třetí ráno, původní záměr byl pořízení byl hluk u sousedů, který stejně není slyšet. Jedná se o rodinný dům, novostavbu v dříve neobydlené části obce (podle záznamů v katastru).
Video pořídila matka mého přítele video není nějak upravováno od původní verze (viděla jsem originál na mobilním telefonu) je pouze zkráceno. Další je její tvrzení, že už bez nahrávání dva dny po tomto zaznamenání toto světlo záměrně hledala a prý jej na maličký okamžik spatřila v rohu místnosti.
Hmyz, auto ani pouliční lampa to být nemůže, ale prosím to posuďte sami.
Děkuji za možnost logického vysvětlení.

Re: Nevysvětlitelný záznam

(David Kříž, 13. 4. 2019 15:03)

To je tzv. ORB, tj. zbytková energie, často lidé říkají, že je to prach, ale zde tomu opravdu není, prach padá a poletuje, zde měl ORB jistou dráhu, jsou to entity.

Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Orb, 14. 9. 2019 18:33)

zádné orbové nejsou, astrálové ani entity ani strašidla. Existuje Bůh i Satan

Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Paranormal tým, 14. 9. 2019 20:23)

Ano, nemusí existovat, jak píšete. Ale též nemusí dle Vaší teorie existovat Satan i Bůh. Objektivní validní důkazy pro to nejsou.

Re: Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Orb, 18. 10. 2019 23:08)

Validní důkazy pro existenci Boha a Satana jsou. Též platí: i to, co očima nevidím, existuje. Třeba vas také nevidím osobně, ale existujete. Vim to dle stop vaší činnosti -třeba se dívám na videa, co jste pořídili v Boru.

Re: Re: Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Paranormal tým, 20. 10. 2019 18:44)

Naše činnost dokazuje energetické abnormality, nikoli ducha protože ten je jasně definovaný a tuto definici jsme nenaplnili. Podle toho se my řídíme jasně objektivně danýma definicema. Duch nehmotná substance vykazující se inteligentním chováním s charakterovými rysy zesnulého člověka. Toto se nám od roku 2013 kdy vyšetřujeme dokázat ještě nepodařilo. Stále jsme jen u elektromagnetických abnormalit a hlouběji jsme zatím nepokročili. K definici a dokázání Boha a Satana tudíž jsme ještě dál.

Proč?

(Smutný, 14. 9. 2019 18:28)

Mám pocit zmaru. Proč není možné se do týmu dostat? Proč mě tam nechcete a jednáte se mnou jako s nezasvěceným laikem? vážně jste uzavřený spolek, co nikoho nechce? a holky jsou ledové "královny"? to je smutné...

Re: Proč?

(Paranormal tým, 14. 9. 2019 20:22)

Jednáme se všemi stejným žargónem. A do týmu není nemožné vstoupit, pokud nás sledujete, tak víte, že se to zrovna povedlo Pavlu Mičkovi. Podmínky jsou prosté.... skeptický přístup k výzkumu (odmítáme jakékoli esoterické lidi i tzv. média), akademické metodiky práce, pravidelnost se vidět a zkušenosti z výzkumem s námi. Pokud toto není vše naplněno, členem interním se stát nemůžete. Pavlu Mičkovi to kupříkladu trvalo dva roky.

Při natáčenì videa se ozvalo hluboké vzdychnutí

(Jarmila, 24. 7. 2019 5:39)

Dobry den,dnes kolem 3 ranojsme zaslechly divne zvuky(ktere se daji vyzvetlit) tak jsme ze srandy daly telefon s natacenim videa na chotbu nechaly jsme zhasnuto tak se nahraval pouze zvuk.Po zhruba 5 minutach jsme telefon vzaly a pustily si co to nahralo..je mi jasne ze telefon hodne zvum zkresluje tak jsme vsechny zvuky nejak vysvetlily ale pak jsme tam slysely 2x hluboke (panske) vzdychnuti ale bylo to tak neprijemne az me naskocila husi kuze..nerekla bych ze to byl muzsky hlas ale napodobenina..ale ani ja a ani pritel jsme to nebyly .snazily jsme se byt potichu.Treba plasim zbytecne ale jen by me zajimal nazor nekoho jineho.Video (tedy pouze zvuk) mame k dispozici.Moc vam dekuji za brzskou odpoved

Re: Při natáčenì videa se ozvalo hluboké vzdychnutí

(Jarmila, 24. 7. 2019 6:18)

Vsimly jsme si ze se ve videu prece jenom neco objevilo.Bile svetilko ktere rychle preleto z chodby do obyvaku.a zmizelo

Re: Při natáčenì videa se ozvalo hluboké vzdychnutí

(Paranormal tým, 24. 7. 2019 6:37)

Dobrý den,
děkujeme za důvěru i svěření se. Video nám klidně pošlete na paranormaltym@gmail.com,rádi ho zanalyzujeme.

Výprava do Boru

(Smutný, 14. 9. 2019 18:41)

nikdo mě nemá rád, odejdu do Boru a projdu bránou tam, kde mě mají rádi nebo se oběsím na stromě oběšenců. Sbohem, kruté děti z Paranormal týmu

daniel.krob@centrum.cz

(Daniel, 9. 1. 2019 11:14)

Dobrý den, tak se velice omlouvám za zmatky protože seznam email mi technicky moc nefunguje. Ale jestli budete mít zájem mě kontaktovat prosím, tak na daniel.krob@centrum.cz , pokud jste mi už psali na seznam email, tak mi to prosím přepošlete na centrum. Děkuji a ještě se jednou omlouvám.

Re: daniel.krob@centrum.cz

(Paranormal tým, 9. 1. 2019 11:53)

děkujeme moc za kontakt, když bude potřeba, využijeme ho.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »