Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 13. 8. 2017 14:40)

Annabelle jako ve filmu neexistuje. Existuje nějaký její předobraz, který vypadá jinak, je též za vitrínou a má samozřejmě odlišný příběh od toho filmového. A kdybyste jí vytáhl z vitríny ven, tak již by určitě nebyla objektivně za sklem. :)

Re: Re: Existuje Annabelle?

(Tomáš, 13. 8. 2017 22:58)

Ano, vím, že existuje nějaký její předobraz, ale kdyby se prostě vytáhla ven, myslíte že by v ní něco bylo, nějaké zlo?

Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 13. 8. 2017 23:06)

Na toto nemůžeme dát objektivní odpověď. Víme že manželé Warrenovi (dnes žije již jen Lorraine) byli velice nábožensky založení. Tedy jejich osobní víra mohla v tomto sehrát silnou roli. Tedy že daným předmětům přisuzovali vlastnosti a moc, kterou objektivně ani mít nemohli. Těžko se k tomu vyjadřovat, když dané předměty i lidé jsou na opačné straně zeměkoule a my je známe jen skrze jejich mediální a umělecký obraz ve filmu a dokumentech.

Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(slečna poledne, 9. 11. 2017 14:16)

Jestli znáte internet tak o paence Annabelle je na internetu mnoho,originální panenka je vyrobená z látky https://www.google.cz/search?q=annabelle+panenka&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjEotW7ybHXAhXSC-wKHe3rAvEQ_AUICigB&biw=1408&bih=671 ta filmová panenka je větší nově vyrobená. Ani o filmu a realitě nic nevíte omg.

Re: Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 9. 11. 2017 16:17)

Tento váš komentář není útočný a je argumentem ad rem. Ale ostatní komentáře, pokud nadále budou argumentem ad hominem ihned mažeme a příště Vás za ně dáme do Bloku. To není nic proti Vaší osobě. Tyto pravidla musí dodržovat všichni od Pražáků po obyvatele obce Chvalšin u Krumlova.

Ouija? je to nebezpečné?

(Jan, 23. 10. 2017 17:27)

Dobrý den, koupil jsem mému synovi hru jménem "Ouija" jak asi víte, je to taková deska, na které blablabla...

Má ji ve svém pokoji, a občas si tu hru zahraje, mysleli jsme si, že to je pouze vtip, a že to není pravý.. Ale.. mám pocit že náš syn.. je divný.. Možná tu budu za nejvetšího blázna, ale.. nevíte co může být se synem? je to vůbec on, fakt je to divný, děkuji :/

Re: Ouija? je to nebezpečné?

(h, 27. 10. 2017 7:58)

Na netu najdete spoustu varování před touto "hrou" s osobními zkušenostmi.

Důležité informace pro vás.

(Tomáš Malík, 23. 7. 2017 17:26)

Dobrý den, bydlíme v domě, který se nachází v Brně, máme tu takový problém, a opravdu nevím, čím to může být, přes noc slyším různé zvuky, (chození, a další jiné kroky, padají nám obrazy, hodiny, toto se stává hlavně v noci, většinou to je chvíla po půlnoci.
po chvíli po půlnoci se toto stává.
Nebo jsem seděl v pokoji u počítače, a najednou se za mnou zavřeli dveře (Byly otevřené.)
Mobil jsem dal v noci do ložnice kde spí dítě.
A najednou mobil byl ráno vedle mé postele.
Nebo dítě každou noc pláče, a natahuje pořád někám ruce nahoru, jako kdyby ho něco přitahovalo. (V ležu)


Toto je opravdu nouzová situace, prosím pomozte mi! :(

Re: Důležité informace pro vás.

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:08)

Srdečný pozdrav přeji,
napadá nás celá řada možných příčin Vašeho problému. Chtělo by to bližší průzkum, který ale v současné době nedokážeme pro opravdu plné vytížení zorganizovat. Nicméně myslím že v Brně přímo funguje skupina, která se esotericky zaobírá výzkumem paranormálních jevů. Zkuste se obrátiti na ně.

Re: Re: Důležité informace pro vás.

(Jan Polách, 15. 9. 2017 17:09)

Je to skopina EVPR777 je to jeden ze dvou profesionálních týmů v čr. Ty vám tuto entitu z domu dostanou

Re: Re: Důležité informace pro vás.

(Tomáš Malík, 24. 7. 2017 23:29)

Ach ;( je to cim dal horsi, prosim vypiste mi par presnych pricin. Dnes se nám v noci u vecere pohla zidle k hlavnim dverim, deti jsou z toho mimo :( a nevim co mam delat. Proc skoro kazdou noc dite natahuje v lezu ruce nahoru a u toho breci, ja uz fakt nevim.

Re: Re: Důležité informace pro vás.

(Tomáš Malík, 26. 7. 2017 1:16)

Dobry den, stehujeme se za dva dny, a doufam, ze se to neodstehuje s nama :(

paranormalní jevy

(matěj, 6. 8. 2017 17:34)

dobrý den mám zájem o paranormalní jevy mohl bych jít někdy při úplňku s vámi na sledování duchů, je mi 15 let a duchů se nebojím.

Můžu se zeptat

(Dana, 27. 4. 2017 15:44)

Dobrý den, před lety, na naší vodácké výpravě, když jsme přespávali hned za Českými Budějovicemi, jsem byla v noci nechtěným svědkem podivného úkazu. Máte někde odkaz, že v těch místech byl výskyt paranormálních jevů zaznamenán? Bylo to na navigaci, hned za posledním mostem, směr Hluboká. Pořád mi to leží v hlavě, na to se nedá zapomenout.
Dále se chci zeptat, zajímají vási i přírodní jevy? Mám tip na místo, kde se vyskytuje pravidelně kulový blesk, taky je to v jižních cechách, ale nevím, zda by vás něco z toho mohlo zajímat, tak se nechci rozepisovat. S pozdravem Dana K.

Re: Můžu se zeptat

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:16)

Svědkem paranormálních úkazů můžete být teoreticky kdokoli a kdykoli, záleží na subjektivních faktorech, objektivních faktorech a načasování těchto faktorů a jejich propojení pro subjektivní prožití takového zážitku.

Co se týče místa s kulovými blesky, klidně můžete vložit souřadnice dané lokality. Minimálně se tam můžeme podívat a udělat nějaká měření.

Hrad Kasařov

(Dotaz, 10. 7. 2017 8:20)

Dobrý den.Přijedete také proskoumat hrad Kasařov?Prej tady stráší.

Re: Hrad Kasařov

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:05)

Srdečné pozdravení přejeme. Bohužel jsme v současné době tak vytíženi, že hrad Kasařov v dohledné době neplánujeme. Snad někdy jindy v budoucnu. Ale děkujeme za tip.

Poškrábaná fotka

(Faline, 22. 1. 2017 20:49)

Mám problém. V pokoji mojí sestry vysela fotka s jejím přítelem. Chce se s ním rozejít . No, nikdo nebyl doma a fotka byla v poho. Kočku ani jiné zvíře nemáme. Přišli jsme a její přítel vyškrábané oči, a celý poškrábaný (na té fotce) . Nevíte co to znamená? Když tak pište na filulska@seznam.cz

Re: Poškrábaná fotka

(Paranormal tým, 25. 2. 2017 17:55)

Znamenat to může mnohé, opravdu zde je těžko říct nějaké objektivní záběry. Vyškrábané oči každopádně mohou spíše znamenat nějakou formu zášti vůči danému člověku. Akt pozitivní vazby v tom můžeme hledat těžko.

vune

(suzii, 26. 2. 2017 16:29)

Dobrý den , sice to není problém ale jeto divné citíme doma vonavku .Různě po bytě. Ale máme i domácí mazlíčci a ty jsou klidní.Docela by mne zajímalo čím to může být způsobeno .