Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: zklamání

(Paranormal tým, 22. 4. 2014 21:55)

Děkujeme za výborný dotaz. Kobyliská střelnice znamenala hlavně zaškolení nového týmu. U dalšího vyšetřování plánujeme použít novější technologie (v současnosti pořizujeme) a mnohem více spolupracovat s kolegiálním týmem V.T.P.J. (odkaz na ně naleznete v oblíbených odkazech). Zároveň se plánuje založení zvlášť esoterického týmu (s vlastním vedením), neboť spolupráce s esoteričkou Aimou se neosvědčila jako dobrá varianta pro objektivní výzkum. A objektivní výzkum, to je směr, kterým se dále řídíme. Tedy výzkum, kde subjektivní pocity jsou podřízené objektivním metodám. Další dokument který přijde je z Housky a tam opravdu na kameře i fotoaparátu máme zajímavé úkazy. Největší změna však přijde až s dalším dokumentem (místo pro ono vyšetřování plánujeme), neboť tam chceme využít technologii IR kamer, tedy natáčení na noční vidění, což nám dovolí daleko větší počet nočních a kvalitnějších záznamů, což doteď nešlo. A díky spolupráci s televizí Prima a VTPJ máme šance se společně dostat na i jinak dříve nepřístupné místa.

Dotaz

(Pavla, 4. 3. 2014 20:57)

Dobrý večer, jen jsem se chtěla zeptat, budete sem ještě dávat videa z vyšetřování, nebo je tento web již jen informační? Že se již dlouho nic neděje.Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

(Paranormal tým, 5. 3. 2014 13:45)

Ano, další natáčení plánujeme tento víkend v Praze na Kobyliské střelnici. Přes zimu bohužel techniku nebylo možné využít. A vzhledem k tomu, že děláme tuto činnost zájmově, nemůžeme videa přidávat tak často, jak by jsme chtěli. Ale minimálně jedno vyšetřování měsíčně snad zvládneme, pokud budou příhodné podmínky a zajímavé lokality. Děkujeme za Váš dotaz i za Vaši přízeň,
Paranormal tým


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8