Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Как приобрести электронный ключ

(Williethert, 18. 1. 2020 12:03)

Paranormální most

(Kubík, 8. 11. 2019 0:42)

Dobrý den, rád bych tímto oslovil někoho, kdo by mi byl schopný říct, co to k nám zase došlo. Již jednou byl na našem domě uzavřen průchod z tzv. jiné dimenze a teď jsem našel vedle postele na nočním stolku rozbitou sklenici, ve které byla předtím byla voda. Pro porozumění sklenice byla rozbitá na miniaturní částky, ne jako kdyby spadla že stolku na zem. Byla rozbitá na stolku a všude kolem něj. Žádné větší kusy, vypadalo to jak by byla rozbitá velkým tlakem a roztříštila se do prostoru. Nikdo v domě to neudělal, protoze pochybuji, že by si někdo dal tolik práce s kladivem, aby sklenici rozbil na tak malé částice.. A proč taky.. Takže bych potřeboval zjistit, proč a co se sem zase došlo podívat...

Re: Paranormální most

(h, 15. 11. 2019 20:36)

Tento druh neobvykle (pro fyzicky pritomne lidi) destrukce predmetu se casto uvadi ve spojeni s entitami. Obvykle na sebe upozornuji, aby jim nekdo pomohl. Souvisi to casove se smrti clena rodiny?

Re: Re: Paranormální most

(Kubík , 4. 1. 2020 10:03)

Poslední úmrtí v rodině bylo v dubnu tohoto roku.

Re: Paranormální most

(Paranormal tým, 17. 11. 2019 0:09)

Rozbití skla dokonce stylem jaký popisujete se zaobíral jeden zahraniční tým. V podstatě tam došlo k obdobné situaci během nocování v jednom hotelu v Coloradu. Tento jev je samozřejmě energetického rázu, ovšem dávat mu za vysvětlení nějaký most a jiné různé esoterické závěry považujeme za nepodložené, protože pro ně nejsou důkazy. A my bohužel u takového fyzického jevu nebyli dosud přítomni, tak si nedovolíme tvrdit více. Každopádně by nemělo jít o abnormalitu zdraví nebezpečnou.

Re: Re: Paranormální most

(Kubík , 4. 1. 2020 10:04)

Bylo by možno k tomu poslat více info?

Prozba

( Ing Tomáš mandat, 16. 12. 2019 11:02)

Dobrý den jmenuji se Tomáš a sem učitel na vidíme škole Karlově od malička vídám vjeci kterým nerozumí a tak sem to blokoval ale též je to hrozně intenzivní vidím je je jich moc a já mám strach nechci ten dar je to prokletí chci toho zabavit můžete mi pomoci na penězích nesejde .mám skvělou práci a sem fizik prosím ozvěte se mi .dekuji

Re: Prozba

(h, 29. 12. 2019 9:50)

Spíš než na "fizika" bych tě tipoval na dysgrafika. Ale to neva. O jaké věci jde? Pokud jde o halucinace, je to záležitost medikamentů. Pokud jde o subtilní vnímání např. entit, možná by s tím expert pomohl, ale osobně žádného neznám. Nejdřív je tedy třeba rozlišit, o co se jedná. Např. domácí zvířata entity vnímají, tak můžeš otestovat, jestli reagují na to, co vidíš.

I use translate

(itaclaws, 8. 12. 2019 20:13)

Ok. I use translate and will be good ok?

Re: I use translate

(Paranormal tým, 9. 12. 2019 7:58)

The website does not have an official translation yet, there is no time and finances. But some of our videos have official English subtitles. For example: https://www.youtube.com/watch?v=3q8q3KU3qQU&t=

Can you help me translate

(rardsleni, 1. 12. 2019 10:58)

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

foto

(Simča, 1. 11. 2019 13:13)

Dobrý den, vyfotila jsem něco, čeho jsem si opravdu nebyla vědoma, fotila jsem původně straku a kamarádka mi řekla, že na fotce je duch. Bylo to v den mých narozenin a nemám už ani mamku a babičku, které mi byly nejbližší. Mohla by to být jedna z nich, pravděpodobně i s dárkem? Děkuji za váš čas a odpověď. Simona

Re: foto

(Paranormal tým, 5. 11. 2019 9:22)

Dobrý den,
fotografie můžete poslat na náš e-mail paranormaltym@gmail.com k posouzení. Děkujeme moc, že jste napsala.

hi guys i am new on web

(rardsleni, 24. 10. 2019 19:42)

hi :) bross :)

Nevysvětlitelný záznam

(Angie1179, 6. 2. 2019 18:30)

https://www.youtube.com/watch?v=4K1LKI6PxdE
Zajímalo by mne, jaké logické vysvětlení má tento úkaz natočený na mobilní telefon. Celý záznam měl asi 5 minut, ale podivné bílo-modré světlo se ukázalo po pár vteřinách záznamu. Světlo změní směr i rychlost.
Záznam byl pořízen asi kolem půl třetí ráno, původní záměr byl pořízení byl hluk u sousedů, který stejně není slyšet. Jedná se o rodinný dům, novostavbu v dříve neobydlené části obce (podle záznamů v katastru).
Video pořídila matka mého přítele video není nějak upravováno od původní verze (viděla jsem originál na mobilním telefonu) je pouze zkráceno. Další je její tvrzení, že už bez nahrávání dva dny po tomto zaznamenání toto světlo záměrně hledala a prý jej na maličký okamžik spatřila v rohu místnosti.
Hmyz, auto ani pouliční lampa to být nemůže, ale prosím to posuďte sami.
Děkuji za možnost logického vysvětlení.

Re: Nevysvětlitelný záznam

(David Kříž, 13. 4. 2019 15:03)

To je tzv. ORB, tj. zbytková energie, často lidé říkají, že je to prach, ale zde tomu opravdu není, prach padá a poletuje, zde měl ORB jistou dráhu, jsou to entity.

Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Orb, 14. 9. 2019 18:33)

zádné orbové nejsou, astrálové ani entity ani strašidla. Existuje Bůh i Satan

Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Paranormal tým, 14. 9. 2019 20:23)

Ano, nemusí existovat, jak píšete. Ale též nemusí dle Vaší teorie existovat Satan i Bůh. Objektivní validní důkazy pro to nejsou.

Re: Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Orb, 18. 10. 2019 23:08)

Validní důkazy pro existenci Boha a Satana jsou. Též platí: i to, co očima nevidím, existuje. Třeba vas také nevidím osobně, ale existujete. Vim to dle stop vaší činnosti -třeba se dívám na videa, co jste pořídili v Boru.

Re: Re: Re: Re: Re: Nevysvětlitelný záznam

(Paranormal tým, 20. 10. 2019 18:44)

Naše činnost dokazuje energetické abnormality, nikoli ducha protože ten je jasně definovaný a tuto definici jsme nenaplnili. Podle toho se my řídíme jasně objektivně danýma definicema. Duch nehmotná substance vykazující se inteligentním chováním s charakterovými rysy zesnulého člověka. Toto se nám od roku 2013 kdy vyšetřujeme dokázat ještě nepodařilo. Stále jsme jen u elektromagnetických abnormalit a hlouběji jsme zatím nepokročili. K definici a dokázání Boha a Satana tudíž jsme ještě dál.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »