Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sháníme pomoc

(Daniel , 26. 10. 2020 10:17)

S manželkou provozujeme hudební a koktejlový bar v centru města Kladna (U Prahy).
Prostor má 2 patra. Suterén je historické sklepení se studnou. Využíváme obě dvě poschodí.

V obou patrech nám straší. Bylo už X případů. Já se nebojím, ale už jsem zaznamenal několik kontaktů s mojí osobou.
Oslovil mi někdo hlasem mého přítele, nebo po mně byla vržena sklenička (měl jsem to i na kamerovém záznamu),
slyšitelné bouchání do lednic v kuchyni při mé přítomnosti.
Zřejmě mi chce nějakým způsobem kontaktovat, či co.

Hlavní problém je, že se nám v tom prostoru stává, a co mám i ze zdrojů od nájemníků před námi, že
čas od času v suterénu podnapilý muž dostane amok a začne napadat ženu zcela bezmyšlenkovitě, nikdy si pak na to nepamatuje. Vždy muž ženu.

Mě jako majiteli se to stalo taky a chtěl jsem ubližovat moji manželce. Nedalo se to ovládat. Bylo to, jakoby se mi něco zmocnilo. Ani 5 lidí mi nemohlo zneškodnit.
Zajímavé bylo, že při opuštění budovy to opadlo. Při opětovném vstupu do budovy po chvíli se mi zase zatmělo.
Slyšel jsem i hlas v hlavě, jak mi říká abych ji ubližoval.

Mám z toho do budoucna obavy.
Zdá se, že ta entita má obrovskou sílu, jen čeká na příležitost.

Už nějakou dobu to chceme řešit, tak Vám píšu, zda li by bylo možné naplánovat návštěvu.
V současnosti máme zavřeno. Ale prostor pro tyto důvody bychom zpřístupnili.

Re: Sháníme pomoc

(Paranormal tým, 26. 10. 2020 10:42)

Dobrý den,

ideálně nám zavolejte na zde uvedené telefonní číslo 721 819 476.

Vše detailněji probereme.

Ondřej Bezouška - zakladatel Paranormal týmu z.s.

Duch otce

(Berunka, S., 10. 8. 2020 18:18)

Dobrý den,
netuším, na koho se s tímto obrátit a upřímně jsem ani nečekala, že tohle budu muset někdy řešit. Před měsícem a půl mi zemřel otec. Byl dlouhodobě nemocný, trápila ho spousta věcí ze života, spousta jeho chyb (alkoholismus, dluhy, atd). Zemřel na rakovinu. Od té doby se ve svém bytě necítím dobře. Bydlím sama. Někdy, když se třeba večer dívám na televizi, mě najednou přepadne šílená úzkost, doslova strach, musím si rozsvítit a mám šílený pocit, že mě někdo sleduje. Po chvilce to najednou zase přejde. Hodně často ho i vídám ve snech, mám noční můry. Před týdnem se mi zdál sen, během toho snu se mi před obličejem objevil jiný obličej a zavřel na mě, ať se probudím. Včera v noci to ale bylo nejhorší. Vzbudila jsem se asi ve tři ráno, podívala jsem se na svoji skříň naproti posteli a uviděla jsem černou postavu, která mi stála v nohách. Jen stála a dívala se, neviděla jsem obličej. Šíleně jsem se vyděsila a rychle rožnula lampičku. Nikde nikdo nebyl, samozřejmě. Už jsem neusnula.
Prosím, poradíte mi, jestli je tu nějaká racionální možnost, že je to tátův duch, co nemá klid? Dnes jsem zapálila svíčku a mluvila na něj, že mu vše odpouštím. Nevím, jestli to vyjde. Mockrát děkuji!

Re: Duch otce

(VereWolf, 5. 9. 2020 1:28)

Smrt vašeho otce vás hodně zasáhla, nejspíše máte problémi se s tím vyrovnat. (navíc píšete, že tam byly dluhy a alkoholismus). Spíš než lovce duchů bych vám doporučil psychologa, aby vám pomohl se se situací lépe vyrovnat.

Re: Re: Duch otce

(VereWolf, 16. 9. 2020 1:38)

Oprava halucinace možná způsobený spánkovou paralizou.(nejčastěší jsou stínové postavy) Pokud jste měla tělo chvíli paralizované a citila tlak na hrudi tak to pravděpodobně bylo ono.

??

(T.S., 15. 9. 2020 10:28)

Zdravím,
před pár dny jsem se přestěhovala i se svým synem do domu kde bydlí má babička (momentálně je v nemocnici). Bydlím v pokojích, kde předtím bydleli mí rodiče, pak i muj bratr se svou přítelkyni, všichni se postupně odstěhovali. Ten dům postavil můj praděda s prababičkou, oba jsou x let po smrti. Prababička nebyla prý moc hodný člověk...má sestra i má maminka tam zaslechly šoupavé kroky, nebo jak někdo v noci utírá stůl, vždy v místnostech kde přebývala prabibčka s pradědou (mé pokoje snima sousedí), nebrala jsem to nikdy nějak zvlášť v potaz, jen jsem měla občas nepřijemné pocity "v zádech" ;)..Včerejší večer jsem se vrátila, a kvůli úklidu a desinfekci jsem postupně ve všech pokojích (již několik dnů zasebou) pouštěla ozonátor, včera večer jsem ho zrovna zapla v pokojích kde kdysi přebývali prabibička s pradědou. Mezi 2-3 hodinou ranní jsem podvědomně uslyšela ránu, jako když někdo zlomí dřevo, bylo to v mém pokoji, napadl mě v polospánku rošt postele (ikdyž vím ,že jsem se nevrtěla) a nebrala to v potaz, nevím jaká doba uběhla, jestli několik sekund či minut, mě probudil tlak vyvíjený ne mé tělo, až takový, že jsem se zalkla a nasledně hrůzou vyjekla a úplně se probrala. Když jsem rozsvítila, nikde nic nebylo, ale do svítaní už jsem neusla, musela jsem si pustit TV. Syn vedle mě spal klidně, ale on měl vždy velmi dobré spaní..chtěla bych vědět, zda měl někdo někdy podobnou zkušenost, nevím jak si to mám přebrat, říkám si zda jsem nějak nenarušila "zaběhnutý" chod domácnosti..nebo tak něco..Předem děkuji

Re: ??

(Paranormal tým, 15. 9. 2020 14:27)

Dobrý den,

přesně s těmito Vašimi popisovanými projevy jsme se již několikrát setkali. Vždy šlo o lidi, kteří něco podobného zažili v polospánku a přesně i cítili tlak na hrudi, někdy dokonce se i dusili. A jde o spánkovou paralýzu, která je pro tyto projevy specifická.

Neděje se často, pouze vzácně. Kdyby se častěji opakovala, doporučuji vyhledat pomoc u lékaře. Důvody proč se Vám to děje mohou souviset buď se stresem, nebo věkem, či i momentální situací která k tomuto prožitku vedla.

Re: Re: ??

(VereWolf, 16. 9. 2020 1:35)

Možná spánková paralíza, kdy se mozek probudí ale tělo ne. Častý je tlak na hrudi a halucinace. (nejčastěji vidí jakýsi stín.)

Vyvrácení existence duchů

(Fedora, 13. 4. 2020 16:45)

Dokáže dnešní věda nějak vysvětlit toto chování ducha zachycené na videu? https://youtu.be/ygMhJTna7T4 Nechci být naivní ale video je natočené v 60fps tudíž práce s video efekty by byla o to náročnější. Já doopravdy chci věřit že to je jen hoax ale chybí mi důkazy..

Re: Vyvrácení existence duchů

(Paranormal tým, 14. 4. 2020 18:28)

Dobrý den,
rozhodně ve videu nejsou žádné speciální efekty. Pokud tam efekty jsou, tak praktické a zvukové, využívající slepých úhlů kamery. Ovšem mohlo by to celé být opravdu skutečné. Prošel jsem všechny jeho videa a jako negativ dávám, že se veškeré pohyby předmětů dějí mimo záběr a dotyčná osoba je nasnímá až poté. Do té doby je jen slyšíme. Jako plus pro to, že by to mohlo být reálné je to, že jsme podobnou věc v minulosti na jednom vyšetřování zaznamenali.

Re: Vyvrácení existence duchů

(David Kerčel, 6. 8. 2020 1:23)

bu bu bu, to jsem byl já- Fantomas

Re: Vyvrácení existence duchů

(VereWolf, 5. 9. 2020 1:44)

Video neobsahuje důkaz paranormálních aktivit.

Řekněte mi prosím názor

(Kedi Valide , 29. 6. 2020 23:09)

Uvažovala jsem zda to sem napsat... Kamkoliv... Nevím, jak si to vysvětlit... Minulý rok když jsem jela z práce (sama jezdím ostře, ale pokud je prostor, nerada bych někoho zranila) setkala jsem se s jedničkovou oktávií v sedanu... Ve vysoké rychlosti mě poděla a přede mnou to zadupla... Děkovala jsem za ostré brzdy, jinak bych byla v něm... Stihla jsem si vyfotit zadek auta... SPZ se mi zaryla do hlavy a brutálně orezlý kufr... Nadávala jsem, vztekala jsem se... Chtěla jsem za ním, ale ujel mi, což jsem si říkala, co to má být... Nemám zrovna slabé auto... Vyvztekala jsem se a nějak víc to neřešila... Pracovala jsem tou dobou v nákupním centru. 13.září stálo to auto před vchodem k nám do obchodu. Ztuhla jsem a zamrazilo mě. Začala jsem se klepat. Ve zpětném zrcátku jsem neviděla ani konkrétní obličej, byl to muž a měl tmavé oči. Přišlo mi, že na mě kývl, pak nastartoval a odjel. Nebyla jsem schopna řídit, nedovolilo mi to prostě a že to nebyl kousek... Volala jsem zda by pro mě přijeli rodiče... Přijela mamka s mým přítelem, přítel vzal mé auto a jeli jsme v 19h pryč, když mi končila směna. Druhý den ráno jsem se dozvěděla, že se večer okolo 19h oběsil nevlastní bratranec... Nepobrala jsem to a dopadla zle... Vrátila jsem se k té fotce a zkoušela dohledat podle SPZ majitele... Nebylo to nikde vedené... Od té chvíle jsem ho nepotkala... Když se prvně objevil, tak by mě zabil s tím kouskem, co udělal a po druhé byla katastrofa... Bojím se s tím svěřit i psát... Píšu pod takovou přezdívkou, aby mě nikdo nepoznal pokud možno, nestojím o to... Chci jen přijít na to, co mělo být to auto... Nedokážu si to vysvětlit už nijak racionálně... Bohužel nemyslím si, že to bylo něco dobrého... Možná varování nebo něco, co si chtělo vzít život něčí... Setkala jsem se s věcmi, co kdybych někomu řekla, tak mě zavřou do blázince... Patřím k těm lidem co nevěří, ale vědí... Poznamená to člověka... Hledám tu názor, co to mohlo být... Poslední dobou na to myslím a nestojím o to, aby se znovu tohle auto ukázalo....

Re: Řekněte mi prosím názor

(h, 3. 7. 2020 8:55)

První, co mě napadlo, byl fenomén "mužů v černém" (men in black, MIB), kteří zastrašují svědky pozorování UFO. Bylo o tom hodně napsáno (např. Timothy Green Beckley - Mystery of the Men in Black: The UFO Silencers) a některé popisy uvádějí, že oni i jejich auta se jen tak objevili a zmizeli. To pokud vím běžný vládní agent zatím neumí.
Další souvislost je fenomén ohlašování smrti. Jevů, které ji ohlašují, je celá řada. Opět rozsáhlé téma.
Zde vás nikdo do blázince posílat nebude. Pro klid mysli můžete zkusit nejaké ochranné modlitby nebo mantry. Na YT jich je plno.

Re: Řekněte mi prosím názor

(David Kerčel, 6. 8. 2020 1:01)

Ahoj,

co jsi ještě viděla? Věříš v Boha? Znáš les Bor u Budějic?

D.

Re: Řekněte mi prosím názor

(VereWolf, 5. 9. 2020 1:41)

Z mého laického pohledu jste nejspíš byla vytriggerovaná. Netrpíte panickými ataky nebo jste byla účastníkem nějaké tragické události? Stává se vám často, že některé události ve vás spustí paniku nebo úlek(triggering)? Vaše událost a úmrtí v rodině vypadá jako korelace bez nějaké jasné kauzality. (nejspíš se jedná o náhodu)

Рейтинги казино. Где выигрывают в 2020

(Bryanerath, 31. 8. 2020 21:30)

Лучшие рейтинги казино. Где выигрывают в 2020 https://jakjon.com/

duch

(h, 11. 8. 2020 17:38)

Co považujete za racionální možnost? Tyto zážitky jsou velmi běžné a popisují je lidé, kteří většinou nemají předchozí paranormální zkušenosti a nevykazují známky psychické narušenosti.
Staroindický posvátný text Garuda Purána uvádí, že potomci mají povinnost pomoci zemřelým členům rodiny klidně odejít z "naší" dimenze existence, pokud to sami nedokázali a stali se duchy. Jestliže jim nepomohou, stanou se sami duchy.
Metod, jak to udělat, je vícero - modlitby, recitace posvátných textů s věnováním zásluh, mše atd. Osobní oddpuštění je pěkné, ale nejspíš stačit nebude, protože v jeho životě bylo problematických věcí víc, jak píšete.
Ta černá osoba ovšem vypadá spíš na démonskou, zvláště ve spojení s typickým
časem zjevení se.

Are you 18? Come in and don't be shy!

(Allenliz, 29. 7. 2020 22:29)

Hurry up to look into loveawake.ru you will find a lot of interesting things

Thank you very much for the invitation

(Mixfrunk, 12. 7. 2020 8:25)

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you? I am from France :)


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »