Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozor

(Marda, 7. 6. 2014 16:55)

Chtěl bych upozornit na nebezpečí, kterému se vystavuje esoterička ve vašem týmu. Kyvadélkem umožňujete komunikaci nejen duchům, ale hlavně zlým duchům a démonům. Nevím, jestli jsem si všiml dobře, ale dokonce je na tom kyvadélku pěticípá hvězda. Aniž to možná ví, zasvěcuje se svým přičiněním Zlu. A velice ji to může poškodit. Opatrně se spiritismem i esoterikou, hodní duchové směřují Bohu, jsou v jiném prostoru, a jako takoví nekomunikují s lidmi prostřednictvím amuletů a obdobných předmětů a rozhodně nedávají odpovědi - ani ANO nebo Ne. Opatrně.

Re: Pozor

(Paranormal tým, 13. 6. 2014 14:53)

Nebojte, esoterička již ohledně Paranormal týmu je v bezpečí, neboť již s námi nepracuje. Moralistický pohled esoteriků není objektivní, tedy je nevědecký. Svět je ovšem reálné místo (nikoli moralistické) a to je cesta kterou se ubíráme. Děkujeme přesto za Vaše upozornění, ohledně kyvadla a esoteriky jsme sami skeptičtí, neboť nikdy se objektivně neprokázalo, že tato metoda přináší správné výsledky. Kupříkladu, když dáte esoterikovi s kyvadlem otázku jaká ze dvou dvou otočených karet je z druhé strany černá (druhá je například červená), nikdy vám nebude schopen dát 100% odpověď správnou či špatnou (za pomoci kyvadla či jiné esoterické metody). Vždy to bude matematicko-logicky okolo a nejblíže 50%. Tento pokus jsme zkoušeli a měl samozřejmě i moralistické vysvětlení daného esoterika: kyvadlo podle něj nebylo rádo za zkoušení a proto odpovídalo špatně. Z tohoto důvodu tedy nemůžeme esoterické závěry v reálném světě uznávat.

zklamání

(Tomáš, 22. 4. 2014 12:35)

Nezlobte se, délka vašich videi je stále delší, ale obsah stejný. Přijedete tam, dáte na zem přístroje a koukáte se okolo sebe. Jaký důkaz vlastně hledáte? Že se vám duchové ukáží na kameru? Nebo že ho chytnete? Proč to vlastně děláte? Co je cílem? Zjistit zda po smrti existuje život? Na to žádné přístroje nejsou. Máte v týmu ezoterika, nebo člověka co by dokázal s nimi třeba komunikovat, aby jste zjistili pravdu co tam dělají a proč tam jsou? Pokud spoléháte jen na magnetické pole, fotoaparát či kameru stále bude stejný závěr "Klidné místo". Nikdy třeba nezjistíte co se na tom místě opravdu děje. Nejste ničím zajímavější než ostatní skupiny těchto druhů. Což mě mrzí. Dříve to vypadalo lépe, když tam bylo i zastoupení ezoteričky a což jsem si všiml i reakcí duší na ní.

Re: zklamání

(Paranormal tým, 22. 4. 2014 21:55)

Děkujeme za výborný dotaz. Kobyliská střelnice znamenala hlavně zaškolení nového týmu. U dalšího vyšetřování plánujeme použít novější technologie (v současnosti pořizujeme) a mnohem více spolupracovat s kolegiálním týmem V.T.P.J. (odkaz na ně naleznete v oblíbených odkazech). Zároveň se plánuje založení zvlášť esoterického týmu (s vlastním vedením), neboť spolupráce s esoteričkou Aimou se neosvědčila jako dobrá varianta pro objektivní výzkum. A objektivní výzkum, to je směr, kterým se dále řídíme. Tedy výzkum, kde subjektivní pocity jsou podřízené objektivním metodám. Další dokument který přijde je z Housky a tam opravdu na kameře i fotoaparátu máme zajímavé úkazy. Největší změna však přijde až s dalším dokumentem (místo pro ono vyšetřování plánujeme), neboť tam chceme využít technologii IR kamer, tedy natáčení na noční vidění, což nám dovolí daleko větší počet nočních a kvalitnějších záznamů, což doteď nešlo. A díky spolupráci s televizí Prima a VTPJ máme šance se společně dostat na i jinak dříve nepřístupné místa.

Dotaz

(Pavla, 4. 3. 2014 20:57)

Dobrý večer, jen jsem se chtěla zeptat, budete sem ještě dávat videa z vyšetřování, nebo je tento web již jen informační? Že se již dlouho nic neděje.Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

(Paranormal tým, 5. 3. 2014 13:45)

Ano, další natáčení plánujeme tento víkend v Praze na Kobyliské střelnici. Přes zimu bohužel techniku nebylo možné využít. A vzhledem k tomu, že děláme tuto činnost zájmově, nemůžeme videa přidávat tak často, jak by jsme chtěli. Ale minimálně jedno vyšetřování měsíčně snad zvládneme, pokud budou příhodné podmínky a zajímavé lokality. Děkujeme za Váš dotaz i za Vaši přízeň,
Paranormal tým


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9