Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Dotaz ohledně možné teorie

(Paranormal tým, 27. 3. 2018 11:38)

Děkujeme za objemný komentář s Vašimi poznatky. Co se týče našich šetření, různé závěry a poznatky si samozřejmě děláme. Jak ty, které uveřejňujeme, tak ty, které si necháváme pro sebe, neboť měřítko zkoumaných případů je příliš malé na to, aby nějaké obecnější závěry zazněly veřejně. Jediné co jsme schopní s obecnou jistotou potvrdit je fakt, že dochází na zemi k elektromagnetickým anomáliím, které kognitivní procesy lidí mohou nějak zaznamenat, stejně jako přístroje k tomu určené. A na základě těchto anomálií můžeme závěrem shrnout, že rozhodně nemůžeme tvrdit, že žijeme v době, kdy se všechno ví.

Kyvadlo

(David Kříž, 27. 3. 2018 11:27)

Dobrý den. Jaký je Váš názor na tohle video
https://youtu.be/umfj9SVQ9UI

Re: Kyvadlo

(Paranormal tým, 27. 3. 2018 11:32)

Dobrý den,
na kyvadla a jejich použití máme v současné době skeptický pohled. Na komunikaci touto metodou není objektivní důkaz, který by dával validitu řečených závěrů. Jinak ale nic proti pánu, který se tomu věnuje a natáčí o tom velice tichá videa. Děkujeme každopádně za příspěvek.

Ohnuté telefony

(Milan, 6. 3. 2018 15:34)

Dobrý den před dvouma rokama se nám doma ohnuly dva telefony že jsem pod nima prostrčil tužku a teď nedávno další 4 a jeden znich byl úplně vybitej a byla to každá jiná značka a syn když šel spát tak se bál o tablet tak jsem jí dal na chodbu vypnul dal nanej knížku a kytku kvůli ohnutí a ráno byl rovnej jen když jsem ho zap byl prasklej displej dole na displeji půlkulatej černej flek a dva u zapinani tak jsem ho dal do baru a po tejdnu když jsem přijel z Německa tak byl tak ohlej že jsem prostrčil sirky pod ním prostě všechny telefony co máme doma jsou ohnuté a popraskané displeje ať vyplej nebo zapej tak nevím co dál a co dál dělat poradte

Duch

(Monika, 16. 6. 2017 11:42)

Dobry den, mame doma 3 leteho a 3 mesicniho kluka. Ten starsi pred dvema dny zacal s tim ze je tu bily duch s hnedou kosili a chce toho mladsiho aby pry mel miminko. Manzel okamzite zkontaktoval svagrovou a ta s dvema dalsima pry odvedli manzele co prisli o dite. V dome bydlime 2 roky, dum je stary cca 20 let a pred tim tu byli jen jedni a pani jeste zije. Co to ma znamenat jak to resit. Sem tam tu mame kocoura ale ten nic nedela, venku 2 psi. Dekuji

Re: Duch

(slečna dne, 9. 11. 2017 12:36)

Měli by jste si pořídit určité ochrany. Sůl,voda,máte,šalvěj,ochrané křížky,levandule,křištál. A šikovně to rozmístit po místnosti,hlavně tam kde se to děje u vašeho syna. A kdyby se to dělo dál a hůře tak požádat šikovného faráře o pomoc.

Re: Re: Duch

(šikovný farář :-)))), 21. 11. 2017 10:00)

Pokud byste to chtěli konzultovat, zde je můj email: ali_t@centrum.cz Jsem opravdu farářem:) Jestli šikovným? Snad ano, někdy:) Pravda je, že o těchto věcech něco vím...

Re: Re: Re: Duch

(Dobrý den pane faráři můžu. Váš email. , 1. 1. 2018 17:39)

Re: Duch

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:12)

Dobrý den, pokud doma máte klid a ani zvíře nic nepociťuje, zřejmě Vám ani Vaší rodině nic nehrozí. Tedy buďte v klidu a žijte jakoby Váš starší syn nic neřekl. :)

záhadné děje v domě

(Marie, 27. 11. 2017 15:21)

Hezký den, po nastěhování do opraveného domu (předchozí majitel se zastřelil) se nám začala sama rozsvěcet světla, zvonit zvonky atd, pokud jsme o tom někomu vyprávěli, zaručeně se něco z toho stalo.Pak jsme pozvali jednoho RNDr a ten řekl, že to způsobuje obraz (starý, zátiší na dřevěné desce, po tetě) a prý je to tak zlé, až se toho lekl, máme obraz zničit. Je mi to ale líto, zabalila jsme ho a dala do sklepa. Po čase mi to nedalo, opět jsem ho pověsila a začalo se to dokola dít zase. Dal by se ten obraz nějak "odčarovat"?

Existuje Annabelle?

(Tomáš, 13. 8. 2017 14:07)

Dobrý den, opravdu existuje panenka, jménem Annabelle, pokud ano, co by se stalo, kdyby se panenka vytáhla?

Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 13. 8. 2017 14:40)

Annabelle jako ve filmu neexistuje. Existuje nějaký její předobraz, který vypadá jinak, je též za vitrínou a má samozřejmě odlišný příběh od toho filmového. A kdybyste jí vytáhl z vitríny ven, tak již by určitě nebyla objektivně za sklem. :)

Re: Re: Existuje Annabelle?

(Tomáš, 13. 8. 2017 22:58)

Ano, vím, že existuje nějaký její předobraz, ale kdyby se prostě vytáhla ven, myslíte že by v ní něco bylo, nějaké zlo?

Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 13. 8. 2017 23:06)

Na toto nemůžeme dát objektivní odpověď. Víme že manželé Warrenovi (dnes žije již jen Lorraine) byli velice nábožensky založení. Tedy jejich osobní víra mohla v tomto sehrát silnou roli. Tedy že daným předmětům přisuzovali vlastnosti a moc, kterou objektivně ani mít nemohli. Těžko se k tomu vyjadřovat, když dané předměty i lidé jsou na opačné straně zeměkoule a my je známe jen skrze jejich mediální a umělecký obraz ve filmu a dokumentech.

Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(slečna poledne, 9. 11. 2017 14:16)

Jestli znáte internet tak o paence Annabelle je na internetu mnoho,originální panenka je vyrobená z látky https://www.google.cz/search?q=annabelle+panenka&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjEotW7ybHXAhXSC-wKHe3rAvEQ_AUICigB&biw=1408&bih=671 ta filmová panenka je větší nově vyrobená. Ani o filmu a realitě nic nevíte omg.

Re: Re: Re: Re: Existuje Annabelle?

(Paranormal tým, 9. 11. 2017 16:17)

Tento váš komentář není útočný a je argumentem ad rem. Ale ostatní komentáře, pokud nadále budou argumentem ad hominem ihned mažeme a příště Vás za ně dáme do Bloku. To není nic proti Vaší osobě. Tyto pravidla musí dodržovat všichni od Pražáků po obyvatele obce Chvalšin u Krumlova.

Ouija? je to nebezpečné?

(Jan, 23. 10. 2017 17:27)

Dobrý den, koupil jsem mému synovi hru jménem "Ouija" jak asi víte, je to taková deska, na které blablabla...

Má ji ve svém pokoji, a občas si tu hru zahraje, mysleli jsme si, že to je pouze vtip, a že to není pravý.. Ale.. mám pocit že náš syn.. je divný.. Možná tu budu za nejvetšího blázna, ale.. nevíte co může být se synem? je to vůbec on, fakt je to divný, děkuji :/

Re: Ouija? je to nebezpečné?

(h, 27. 10. 2017 7:58)

Na netu najdete spoustu varování před touto "hrou" s osobními zkušenostmi.

Důležité informace pro vás.

(Tomáš Malík, 23. 7. 2017 17:26)

Dobrý den, bydlíme v domě, který se nachází v Brně, máme tu takový problém, a opravdu nevím, čím to může být, přes noc slyším různé zvuky, (chození, a další jiné kroky, padají nám obrazy, hodiny, toto se stává hlavně v noci, většinou to je chvíla po půlnoci.
po chvíli po půlnoci se toto stává.
Nebo jsem seděl v pokoji u počítače, a najednou se za mnou zavřeli dveře (Byly otevřené.)
Mobil jsem dal v noci do ložnice kde spí dítě.
A najednou mobil byl ráno vedle mé postele.
Nebo dítě každou noc pláče, a natahuje pořád někám ruce nahoru, jako kdyby ho něco přitahovalo. (V ležu)


Toto je opravdu nouzová situace, prosím pomozte mi! :(

Re: Důležité informace pro vás.

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:08)

Srdečný pozdrav přeji,
napadá nás celá řada možných příčin Vašeho problému. Chtělo by to bližší průzkum, který ale v současné době nedokážeme pro opravdu plné vytížení zorganizovat. Nicméně myslím že v Brně přímo funguje skupina, která se esotericky zaobírá výzkumem paranormálních jevů. Zkuste se obrátiti na ně.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »