Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Hrad Kasařov

(Paranormal tým, 23. 7. 2017 18:05)

Srdečné pozdravení přejeme. Bohužel jsme v současné době tak vytíženi, že hrad Kasařov v dohledné době neplánujeme. Snad někdy jindy v budoucnu. Ale děkujeme za tip.

Poškrábaná fotka

(Faline, 22. 1. 2017 20:49)

Mám problém. V pokoji mojí sestry vysela fotka s jejím přítelem. Chce se s ním rozejít . No, nikdo nebyl doma a fotka byla v poho. Kočku ani jiné zvíře nemáme. Přišli jsme a její přítel vyškrábané oči, a celý poškrábaný (na té fotce) . Nevíte co to znamená? Když tak pište na filulska@seznam.cz

Re: Poškrábaná fotka

(Paranormal tým, 25. 2. 2017 17:55)

Znamenat to může mnohé, opravdu zde je těžko říct nějaké objektivní záběry. Vyškrábané oči každopádně mohou spíše znamenat nějakou formu zášti vůči danému člověku. Akt pozitivní vazby v tom můžeme hledat těžko.

vune

(suzii, 26. 2. 2017 16:29)

Dobrý den , sice to není problém ale jeto divné citíme doma vonavku .Různě po bytě. Ale máme i domácí mazlíčci a ty jsou klidní.Docela by mne zajímalo čím to může být způsobeno .

duch v domě

(Markéta, 25. 2. 2017 13:57)

dobrý den....zjednodušeně řečeno..moje kamarádka má doma ducha..nevydává žádné zvuky,s ničím nepohybuje...zjeví se na jedné straně pokoje(ložnice)projde přes postel k oknu a odejde...přičemž ho cítí,když jde zkrze její nohy když leží v postely...moje otázka tedy zní...co dělat,aby už nechodil přes její dům?..někdo jí řekl,že si má zapálit svíčku..jiný zas,že si má sehnat svěcenou vodu..atd...duch chodí celkem často..3-4 do týdne..

Re: duch v domě

(Paranormal tým, 25. 2. 2017 17:53)

Srdečné pozdravení přejeme. Zaobíráme se objektivním výzkumem paranormálních jevů. Proto, pokud se u vás tento jev objevuje několikrát do týdne, doporučuji nainstalovat v pokoji IP kameru a celý jev objektivně zachytit. Poté nám ho pošlete přes (například) uschovna.cz a z daných záběrů vyhodnotíme více.

Děkujeme každopádně za svěření se a co se nebezpečí týče, to vám dle Vašeho popisu opravdu zde nehrozí.

EVP

(Tereza, 19. 9. 2016 15:51)

Dobrý den,
nerjdříve chvála za KONEČNĚ objektivní pohled na paranormální jevy.Takových pořadů, je hodně ikdyž spíšv cizině, ale konečně to není o tom že někde vrzne podlaha a dělá se z toho víc než je,což právě ve většině těchto dokumentech bývá.Líbí se mi,že se hledá racionální příčina jako první a "neplaší se" jen pro lepší efekt a sledovanost.O tajemno se zajímám,ale mám k němu velký respekt.
Obdivuji,že se nebojíte a jdete do toho všichni se zápalem.Já slyšet na záznamu to co jsme slyšeli v dokumentu na hradě Vimperk tak zešílím (myslím záznam z diktafonu EVP).Nechápu jak dokážete takové zážitky strávit.Nebojíte se?Myslím tím,že působíte naprosto klidně,bez strachu,emocí.Já si pustit takový záznam,nebo něco takového zaslechnout, beru nohy na ramena.Nebo je to tím,že nepovažujete EVP za hlas duchů a myslíte, že to má třeba jiné vysvětlení?
Já balancuji na hraně " věřte nevěřte" tak ráda koukám na objektivní dokumenty za které ty vaše považuji.

Děkuju Vám za odpověď a přeji mnoho štěstí.


Tereza
Re: EVP

(Paranormal tým, 27. 10. 2016 1:45)

Dneska už to bereme naprosto normálně a je pravda, že čím více zkušeností, tím méně nás něco překvapí. Ovšem Vaší chvály si vážíme. Snad i další naše výtvory Vás potěší jako naše předchozí. Za Paranormal tým z.s.

Re: EVP

(Paranormal tým, 6. 11. 2016 21:55)

Dobrý den,
děkujeme moc za Vaši pochvalu, které si velice vážíme a snad Vás budoucími výzkumy nezklameme.

Každopádně strach dnes ve výzkumech není tak výrazný. Bereme to jako práci, která má své cíle. A většinou již naše zkušenosti jsou v něčem tak bohaté, že strach je minimální. Pokud ho mít budeme, určitě se o něm zmíníme ve článku či samotném dokumentu. Každopádně profesionální přístup nás nutí i ve chvíli strachu postupovat profesionálně. A to je důležité...

Ještě jednou děkujeme za Váš komentář a sledování.

Za Paranormal tým z.s.
Ondřej Bezouška - koordinátor

Fogografie zachycující duchy

(Pavel Hýlek, 26. 10. 2016 9:12)

Dobrý den mám doma fotografii kde fotograf v 50 letech zachytil duchy.Chtěl bych se zeptat zda by jste o tuto fotku měli zájem?

Re: Fogografie zachycující duchy

(Paranormal tým, 27. 10. 2016 1:48)

Na fotografii se rádi podíváme. Pošlete nám ji na Paranormaltym@gmail.com . Za kolegy, Ondřej Bezouška - koordinátor

Kvalita vše kazí !!!!!

(Pavel, 21. 3. 2016 22:40)

Kdy už konečně začnete natáčet alespoň v přijatelný kvalitě. To je hrůza!!!!

Re: Kvalita vše kazí !!!!!

(Paranormal tým, 21. 3. 2016 22:55)

Na to Vám dáme jednoduchou odpověď. V prosinci 2015 jsme pořídili novou kameru. S tou v současnosti točíme Po stopách minulosti: Příběh Aleny Popperové. První epizodu (ze tří) publikujeme zřejmě v dubnu nebo květnu. Pokud ani kvalita z této nové techniky se Vám nebude zamlouvat, nesledujte nás, protože na lepší aparaturu z naší neziskové činnosti nemáme v současné době prostředky.

Děkujeme za dotaz.

Re: Kvalita vše kazí !!!!!

(Rudolf, 9. 4. 2016 23:33)

Tak jim poskytni nějaký grant aby si mohli nakoupit hodně kvalitní vybavení :-D

SCHOPNOST NEBO PROKLETÍ ALE PROČ JÁ

(pavel, 2. 4. 2016 19:58)

mám takovou nevim spíš prokletí.jednou za čas vidím nadpřirozené věci.nejsem tím moc nadšen tedy.některé věci mi nevadí některé jsou dost zlé.přeji vám aby jste při tom svém pátrání narazily jen na ty dobré.protože setkat se se zlodějem duší z pekla to bych nepřál nikomu.ono po těhle věcech lidi jako já nemusí ani pátrat najdou si vás jednou za čas sami.

Re: SCHOPNOST NEBO PROKLETÍ ALE PROČ JÁ

(Paranormal tým, 2. 4. 2016 20:10)

Děkujeme moc za Vaše přání. My jsme zatím nikdy nic na špatného nenarazili. Ani na nic dobrého. Vše bylo prostě normální. Ale i tak snad na nic špatného ani v budoucnu nenarazíme a Vám přejeme, abyste na tom byl též co nejlépe. ;) Ještě jednou... děkujeme.

Připomínka

(Karel, 5. 3. 2016 19:35)

Dobrý den.Viděl jsem v TV díl Třeboň z cyklu Tajemná místa.Musím bohužel konstatovat, že jinak dobrý námět je zbytečně degradován chybami při natáčení ( škubaný obraz, nestíhající AF při zoomu, občas kácející se svislice a vodní hladina ,,z kopce" ) a ne moc vhodným střihem.Základní videostativ s fluidni hlavou a vodováhou se dá pořídit už kolem 2 000 Kč a pokud vypnete stabilizaci obrazu ( která při panoramování způsobuje drobné poskakování obrazu) ,tak bude výsledek zřetelně lepší. Vaše náměty i vaši diváci si to určitě zaslouží.Mějte se fajn e držím vám palce. Karel

Re: Připomínka

(Paranormal tým, 5. 3. 2016 20:10)

Děkujeme moc za Váš komentář s nímž prakticky souhlasím. Dokument byl točen minulý rok na kameru Benq m33, která nám slouží na noční výzkumy a prakticky ani stabilizátor obrazu nemá. Ovšem díky Tajemným místům jsme si mohli konečně pořídit profesionální kameru v řádech desetitisíců korun. Takže snad již videa natočená v letošním roce ponesou onu kvalitu na profesionálnější úrovni. Posoudit to můžete na první epizodě dokumentu Po stopách minulosti: Příběh Aleny Popperové. Děkujeme moc za věcný komentář.

Ondřej Bezouška - hlavní koordinátor Paranormal týmu z.s.

Návrh na lokaci

(Jarda 86.19.03., 15. 2. 2016 18:37)

Zdravím. Na vaše výzkumy se rád koukám. Jestli chcete tip na lokaci ta by jste mohli zkusit Svíbský les u Hradce Králové. Je to největší hromadný hrob na území České republiky, ve kterém je pohřbeno na 15 000 neidentifikovaných ostatků. Nevím jestli se rozhodnete tam vyrazit, ale za zvážení to stojí.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/Pomn%C3%ADky_V%C3%A1lky_1866_Sv%C3%ADbsk%C3%BD_les_Myslivec_1.jpg

Re: Návrh na lokaci

(Paranormal tým, 24. 2. 2016 11:58)

Děkujeme za tip. Toto téma jsme již nakousli v dokumentu Duchové pevnosti Josefov, určitě někdy v budoucnu se tam můžeme podívat a přečkat noc. Rok 2016 je pro nás již však tak vytížen, že to letos nezvládneme. Ale i tak moc děkujeme za tip.

S přátelským pozdravem,
Ondřej Bezouška - koordinátor Paranormal týmu z.s.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »