Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

 

1b.jpg 2b.jpg 3b.jpg

Vaše podněty, dotazy i návrhy nás velice zajímají a můžete je psát zde. Projevy vulgarity, urážky, spamy budeme mazat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hello

(StevenWaiff, 7. 11. 2018 21:28)

Hello

Hřbitov Bláznů

(Daniel, 13. 8. 2018 13:36)

Dobrý den, mám určitou zkušenost se hřbitovem bláznů v Pražských Bohnicích. Mám něco co by mohlo vnést jasné světlo ve vaší práci. Mám zkušenost s několika entitama a to včetně Marie Tumové Reiterové. Komunikace je s nima stručnější, protože musí z něčeho čerpat tepelnou energii atˇ už z člověka, zvířete nebo nějakého elektronického přístroje. Člověk je pak unavený stejně i pak ta duše, protože se musí domáhat energie z opačné strany. A hlavně jim neříkejme duchové, je to pro ně velká urážka! Jsou to duše, entity nebo bytosti. Ovšem je špatně vůbec to, že tam ty duše vůbec jsou. Znám osvobozující a ochranný rituál, kde duše mohou jít zpátky do nadzemských sfér. Jednou jsem tam spatřil zelenookého démona. Ty oči měli tvar nějaké kočkovité šelmy. Ta nehmotná věčná existence je tak skutečná jako ten náš dočasný hmotný. Říká se, že člověk ani po smrti leckdy nemá klid a ono to tak doslova je. Všichni jsme bratři a sestry adˇ už fluidálně nebo fyzicky. Nejdůležitější je nemít strach, protože démoni se tím strachem živí, to platí i pro ty nehmotné. Pak tam jít s pokorou, úctou, s čistými pocity a myšlenkami. Ti démoni jsou vlastně padlí andělé, kteří následovali Lucifera místo Krista. Ježíš Kristus je prvorozený syn Boží. Měl jsem mnoho spánkových děkovných zjevení a to včetně matky Marie, Krista a starce s dlouhými a bílými vlasy. Zažil jsem tam mnoho krásného i děsivého. Po těchto duchovních zážitcích, si mnohem více vážím všeho, co dobrého život přináší i těch nejmenších maličkostí. Takže z nevěřícího tomáše jsem nejdřív začal věřit na život po životě až ve finále v Boha. Ono to jinak ani nejde, když člověk zažije něco takového na vlastní kůži. Jsem sice věřící ale ne tak úplně, jak by si přáli zmanipulované církve. Přeji vám mnoho štěstí v objevování reálného duchovního rozměru života a třeba někdy se můžeme domluvit na osobní návštěvě. Hezké požehnané dny vám přeji.

Re: Hřbitov Bláznů

(Paranormal tým, 18. 9. 2018 8:14)

děkujeme za příspěvek a ať se i Vám daří.

Re: Re: Hřbitov Bláznů

(Daniel, 2. 11. 2018 16:14)

Děkuji a ještě Vám musím sdělit, že používám jednoduchý osvobozující rituál a někdy i ochranný k vůli démonům. Duše posílám zpět do nadzemských sfér a dělám to moc rád a nic za to nechci. Každý z odchodu z pozemského života, budeme potřebovat zpět do duchovních měst. Dávám vám na sebe bližší kontakt: daniel.krob@centrum.cz, adˇ se vám co nejlépe daří!

Vysoké Mýto- rybník Chobot

(Jiří Sekanina, 19. 10. 2018 13:29)

Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, zda jezdíte po ČR a navštěvujete místa s paranormálním výskytem? Máme kousek od Vysokého Mýta les u rybníka Chobot. Prý zde zabili vojáky. Když sem člověk jde přes den, nic neobvyklého, ale jakmile sem půjdete v noci, je zde možné vidět různé blikající světla, postavy a zvuky kroků.

Strašidelná aplikace

(Lenka, 16. 10. 2018 11:20)

Dobrý den. Omlouvám se, můj dotaz bude hloupý, ale chci se jen ujistit, že jde o podvod. Má dcera si stáhla do mobilního telefonu aplikaci ghost hunting tools. Po chvilce mě to dost vyděsilo, ale nakonec jsem se uklidnila tím, že to určitě nemůže nahradit skutečný přístroj na měření EMF a EVP. Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů ve vaší práci.

Re: Strašidelná aplikace

(Paranormal tým, 16. 10. 2018 16:22)

aplikace monitorující elektromagnetické pole jako ghost hunting tools určitě nemohou nahradit skutečné přístroje k těmto účelům vyvinuté. Důvod je prostý... samotné mobily vyzařují silné elektromagnetické pole, které jakékoli měřiče v blízkém okruhu doslova zahltí těmito racionálními EMF výchylkami. Tedy nejde je brát jako validní zdroj dat. Spíše jsou koncipované jako "žertovné" aplikace.

Re: Strašidelná aplikace

(Paranormal tým, 16. 10. 2018 16:22)

aplikace monitorující elektromagnetické pole jako ghost hunting tools určitě nemohou nahradit skutečné přístroje k těmto účelům vyvinuté. Důvod je prostý... samotné mobily vyzařují silné elektromagnetické pole, které jakékoli měřiče v blízkém okruhu doslova zahltí těmito racionálními EMF výchylkami. Tedy nejde je brát jako validní zdroj dat. Spíše jsou koncipované jako "žertovné" aplikace.

Hoia Baciu

(Lucida, 21. 9. 2018 10:28)

Dobrý den,
včera jsem viděla na TV Kino svět váš zajímavý dokument o paranormalních aktivitách v lese Hoia Baciu- 1. díl.
Chtěla jsem se zeptat, proč otázky na duchy (energii) překládáte do angličtiny. Myslela jsem, že buď tyto entity rozumí jakékoli řeči a nebo pokud ne, tak že by teoreticky měly spíš komunikovatt rumunsky? Obecně mě zajímá, v jakém jazyce klást otázky na takové entity/jevy/duchovní energii při komunikaci a vůbec jak vést komunikaci...jestli je vůbec potřebná řeč, Myslím tím, že by teoreticky tyto entity nemusely vůbec dokázat užívat řeč jako komunikativní prostředek.
A taky pokud nějaké zvuky aktivně vyluzují (nemyslím klepání bouchání kroky apod, ale zvuky podobné řeči...tak by to možná mohl být jen otisk děje z minulosti (paralelní svět) a ne přímá komunikace s dotazujícím.
Díky za váš náhled a odpověď

Re: Hoia Baciu

(Paranormal tým, 21. 9. 2018 10:42)

Dobrý den,
Angličtinu jsme se rozhodli použít proto, že tým Dobyvatelů ztracené pravdy na ní zaznamenal úspěch (viz to co říkáme v dokumentu). Rumunštinu jsme nepoužili, protože jí dokonale neovládáme, a proto jsme na základě zmíněných znalostí zvolili daný jazyk a s celým výzkumem takto souhlasili. Jinak pokládání otázek má za cíl vyvolat možné reakce, které by narušily EMF pole tak, jak se to v první fázi výzkumu nedělo v konkrétní časově ohraničené okruhy. V případě Hoia Baciu zda na základě první fáze výzkumu, která byla absolutně bez reakce, dokážeme cílenými dotazy vyvolat změny v EMF poli, pro které jinak nebude racionálního vysvětlení. Co se stalo a jak jsme postupovali se dozvíte ve druhé části dokumentu Duchové Hoia Baciu. Tam se máte na co těšit. Snad se Vám dokument líbí a zůstanete mu věrná i u dalších epizod.

variant1

(GeorgeGeavy, 21. 8. 2018 16:48)

variant3

Duchovní průvodci

(Daniel, 19. 8. 2018 14:35)

Dobrý den, jen bych vám ještě chtěl sdělit, že za svého fyzického života ještě, máme své duchovní průvodce neboli učitelé a pomocníky, kteří se projevují ve formě myšlenek, intuice a jasnozřivosti. Jasnovidci je někdy i přímo vidí. Bez nich bychom život fyzický nezvládli. Po fyzické smrti, můžeme s nimi být v přímém kontaktu. Takže definice anděla je pouze označením člověkem, nikoli definicí reálného nehmotného života po životě.

Ultrazvuku

(Petrachren@seznam.cz , 27. 5. 2018 16:06)

Dobrý den
Mám takovou malou prosbu. Mám totiž gynekologické problemi, normálně se mi ukázal na ultrazvuku chlap a chtěla bych vědět co to znamená a nevím na koho se obrátit a děkuji za odpověď.

Re: Ultrazvuku

(Paranormal tým, 4. 7. 2018 10:38)

Půjde zřejmě o pareidolii. Tedy že v abstraktivních 2D tvarech spatříte třeba tvář nebo obličej, protože jsme naprogramovaní tak, aby náš mozek hledal v abstrakci konkrétní tvary.

Hájenka č.160

(Michal Směšný, 10. 5. 2018 1:14)

Dobrý den paranormal týme x). Zajímal by mě váš názor popř. zkušenost na hájenku č.160 v obci Výšinka.děkuji

Re: Hájenka č.160

(Paranormal tým, 10. 5. 2018 8:14)

Dobrý den,
naše zkušenost s touto hájenkou je nulová, protože jsme tam ještě neprovedli výzkum ani jiné monitorování. Z toho důvodu se k nějakým konkrétním závěrům nemůžeme vyjadřovat. Nicméně i tak děkujeme za dotaz. :)

Hra na slepou bábu

(V@V, 5. 5. 2018 21:48)

Mě naopak připadají všichni lidé jako totalní laici.Honíte negativce po hbitovech a kdo ví kde a zapomínáte pozorovat jejich ůčinky na sobě.Není žádný problém vidět nějaké duchy a cítit je,sem tam slyšet.Problém je se umět zbavit nalepených entit a parazitů všeho druhu".Vy totiš honíte s 80% negativce".Kumšt je vědět o branách a mít přítele od jinud.

Re: Hra na slepou bábu

(Paranormal tým, 6. 5. 2018 15:07)

Už tuto činnost děláme 5 let. A nikdy jsme nepoužívali žádné ochrany ani jiné esoterické pomůcky. Je to všechno o víře. My věříme že si nic domu nepřitáhneme a vychází nám to. :) Nic více ani nic méně v tom není.

duchové

(David Kříž, 30. 3. 2018 18:29)

Natáčím na svém youtube kanále videa, které se týkají právě paranormálních jevu, mám celkem zatím 4 a poslední by Vás mohlo zajímat nejvíce, je zde:https://youtu.be/NCmkNUWAdVg

Dotaz ohledně možné teorie

(Štefan, 20. 3. 2018 18:48)

Dobrý den, moc si vážím práce Vašeho teamu. Poslední dobou jsem se zaměřil, po přečtení jednoho článku na serveru seznam.cz, na Branišovský les. Po přečtení a vyhledání spousty informací a různých stránek na internetu, jsem dospěl k názoru, že Branišovský les má totožné rysy s jinými místy jako je Hrad Houska a Jihlavské podzemí: 1)všechna tři místa jsou považovány za „jakési brány do jiných světů nebo dimenzí“ nebo jiný názor, lidově brány do „pekla“2)všechny tyto brány mají jakési vlastní strážce (zdá-se, kladné entity), kteří se zjevují a většinou pomůžou těm co jsou v daném místě v nouzi, bez známky útoku z jejich strany. Vypadá to jakoby doslova „střežily“ konkrétní místo-bránu a držely na uzdě negativní síly, které se vyskytují v blízkosti brány nebo za branou. V Branišovském lese je to levitující postava v černém (strážce lesa), v Jihlavském podzemí je to nafilmovaný černý stín (prý se zjevoval i dříve před a po reportáži), v již zaniklém pořadu „Na vlastní oči“ a na hradě Houska je to prý jakýsi „mnich v černém“ 3)„modus operandi“ s následkem smrti u obětí v blízkosti těchto „bran“ je také totožný: Hrad Houska, zločinec spuštěný do pukliny a poté vytažený, vrávorajicí, jakoby zestárlý, zešedivělý, poté umírající krátce po události v žaláři. Branišovský les, historka z dob totality, úřední záznamy (správa Ministerstva Obrany, lékařská správa o přijetí jednoho z vojáků do nemocnice) se oficiálně nedochovaly nebo jakoby neexistují, čtyři vojáci během střídání u muničního skladu, který byl součástí vojenského prostoru, v nočních hodinách, zahájí vzájemnou palbu, výsledek tři mrtví vojáci na místě a jeden převezen do nemocnice, kde před smrtí vypoví, že jeden z nich se začal proměňovat v něco děsivého s úmyslem napadnout ostatní. Voják, který byl převezen do nemocnice, vypadal po incidentu velice zmatený a vlasy měl kompletně šedivé. Jihlavské podzemí, tuto informaci jsem se dozvěděl z doslechu, váže se k natáčení pořadu TV NOVA „Na vlastní oči“. Jedna kamarádka mi vyprávěla o svojí známé, která zakoupila nemovitost a pravidelně uvnitř a na zahradě kolem nemovitosti se zjevovaly tři různé entity (pes, podivný muž podezřelý z vraždy a holčička). Majitelka chtěla záležitost řešit, pozvala si proto specialistu, který po provedeném výzkumu a vyšetření domu, konstatoval, že sklep domu je jakousi bránou do jiného světa a sdělil, že po vysvěcení domu, bude potřeba celý sklep zabetonovat. Pokud by to majitelka prý neudělala, mohlo by to mít fatální následky a zde se dostávám k jádru věci. Specialista, prý spolupracoval s panem Motlem při natáčení v Jihlavském podzemí a sdělil jisté podrobnosti z natáčení. Jednou prý objevili při natáčení jakousi štolu uvnitř Jihlavského podzemí, rozhodli se jí prozkoumat, nicméně prý neměli potřebné vybavení, na místě prý zůstal pouze kameraman s kamerou s tím, že na ně počká. Specialista se poté s panem Motlem vrátili zpět do podzemí na místo, kde původně zanechali kameramana, toho našli jakoby v tranzu, s narostlými fousy, zestárlého, šedivého a přivolaný lékař konstatoval, že mu doslova změkl mozek. Poté zjistili, že se kameraman asi pokusil dostat do štoly sám, našlo se poblíž lano. Ten samý den se prý kameraman TV NOVA oběsil v Jihlavském sanatoriu. Je hodně zajímavé, že pan Motl ve svojí knize, kterou napsal, píše, že v Jihlavském podzemí viděl nebo zažil něco, o čem radši ani nechce psát nebo dále to rozvíjet a že toto jeho tajemství si vezme sebou do hrobu. Je snad toto narážka na výše popsanou událost. Chtěl jsem se zeptat, jestli během Vašich šetření nebo aktivit napříč celou Českou Republikou sledujete i takovéto spojitosti a zda-li hledáte poté nějaké souvislejší vysvětlení, nebo máte nějaké pokročilejší teorie na výše popsané fenomény, jsme jako Česká Republika semeništěm bran nebo portálů na druhou stranu?
Děkuji za názor nebo reakci
Štefan


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »